Zabawki dla kotów, ranking top 5 najlepszych produktów!

Jak ogólnie wiadomo, koty chodzą własnymi ścieżkami, jednak, aż nazbyt często ścieżki te krzyżują się z naszymi meblami. Najczęściej skutkuje to śladami pazurów naszego pupila, na kanapach, krzesłach czy też fotelach. Najlepszym rozwiązaniem na ten problem, są zabawki dla kotów. Jednak, jak wybrać odpowiednią zabawkę dla naszego kota, ażeby ta, po pięciu minutach, nie wylądowała na ziemi nieużywana. Przedstawiamy zestawienie najpopularniejszych kocich zabawek, dzięki którym wasza pociecha, będzie miała zajęcie na długie godziny.

zabawki dla kotów

 

Zabawki dla kotów, ranking top 5 najlepszych produktów!


1. JW Pet PIŁKA – GRZECHOTKA

jw-pet-pilka-grzechotka

Wytrzymała piłeczka wykonana z naturalnej gumy. Dzięki wypełnieniu błyszczącą, grzechoczącą przędzą, prowokuje nawet największego ponuraka do zabawy! Idealnie sprawdza się w przypadku wspólnej, jak i samodzielnej zabawy. Frajda na długie godziny!


2. JW Pet AŻurowa Piłeczka

jw-pet-lattice-ball-azurowa-pileczka

Piłeczka ażurowa wykonana z termoplastycznej gumy, nasączona olejkami z kocimiętki. Pobudza naturalny koci instynkt i zachęca naszego małego przyjaciela do polowania. Dzięki znikomej wadze, idealnie nada się nawet dla najmniejszych kociaków.


3. JW Pet Motylek

jw-pet-motylek-tpr

Gumowy motylek, nasączony wyciągami z kocimiętki. Idealny dla młodych kotów, szukających przygód! Dzięki zastosowanym, luźnym sznureczkom, zabawka sama prowokuje kota do zabawy.


4. JW Pet Myszka z ogonkiem z piórek

jw-pet-myszka-z-ogonkiem-z-piorek

Myszka z wytrzymałej, termoplastycznej gumy. Dzięki nasączeniu wyciągiem z kocimiętki oraz zastosowaniu kolorowych piórek jako ogonka, naturalnie pobudza kocie instynkty, zachęcając je do polowania.


5. JW Pet BOA

jw-pet-boa

Wesoły, zielony wąż boa, jest wspaniałą alternatywą dla gumowych zabawek. Dzięki nasączeniu kocimiętką oraz zastosowaniu piszczałki, jest w stanie zająć naszego kota na długie godziny. Idealnie nada się zarówno do wspólnej, jak i samotnej zabawy.


Wszystkie wspomniane w artykule zabawki dla kotów, znajdziesz w sklepie pupilo.pl

JW Pet PIŁKA – GRZECHOTKA JW Pet AŻurowa Piłeczka JW Pet Motylek JW Pet Myszka z ogonkiem z piórek
JW Pet BOA
Sprawdź! Sprawdź! Sprawdź! Sprawdź! Sprawdź!

Odwiedź sklep pupilo.pl, w którym znajdziesz szeroki wybór najwspanialszych zabawek dla Twojego kota!

Zobacz więcej zabawek dla Twojego kota w sklepie pupilo.pl!

Zabawki dla kotów, ranking top 5 najlepszych produktów!
5 (100%) 1 vote[s]